Počinje za 4 dana58 ekipa
Stranica se sama osvježava
Tablica📅 Dodaj utakmice u kalendar
RK VIRO VIROVITICA
2017. godište · Grupa B · RK VIRO VIROVITICA
Sljedeća utakmica
13:00protivMRK ČAKOVECTeren 3
Slijedi · ned 25. 10.
3 utakmice- 13:00
- #359Teren 3Grupa B · 1. koloRK VIRO VIROVITICA–MRK ČAKOVEC–
- 13:12
- #373Teren 3Grupa B · 4. koloRK SREDNJOŠKOLAC–RK VIRO VIROVITICA–
- 14:00
- #367Teren 3Grupa B · 2. koloRK VIRO VIROVITICA–RK TRNOVEC–
Slijedi · ned 22. 11. · vrijeme nije određeno
3 utakmice- #382Grupa B · 5. koloRK MEDVEŠČAK 101–RK VIRO VIROVITICA–
- #395Grupa B · 3. koloRK VIRO VIROVITICA–RK NEXE 2–
- #401Grupa B · 7. koloRK METALAC 2–RK VIRO VIROVITICA–
Slijedi · ned 20. 12. · vrijeme nije određeno
4 utakmice- #411Grupa B · 8. koloRK PETRINJA–RK VIRO VIROVITICA–
- #412Grupa B · 9. koloRK VIRO VIROVITICA–RK RUGVICA–
- #417Grupa B · 10. koloRK VIRO VIROVITICA–RK ZAGREB–
- #423Grupa B · 11. koloGRK VARAŽDIN 1930–RK VIRO VIROVITICA–
Slijedi · siječanj 2027. – datum nije potvrđen
4 utakmice- #431Grupa B · 12. koloRK VIRO VIROVITICA–RK MAKSIMIR PASTELA–
- #437Grupa B · 13. koloRK MOSLAVINA–RK VIRO VIROVITICA–
- #445Grupa B · 14. koloRK VIRO VIROVITICA–RK GAREŠNICA–
- #451Grupa B · 15. koloRK RUDAR–RK VIRO VIROVITICA–
Grupna faza · Grupa B
| Mjesto | Ekipa | Ut. | P | N | I | Gol. | GR | Bod. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GRK VARAŽDIN 1930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 2 | MRK ČAKOVEC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 3 | RK GAREŠNICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 4 | RK MAKSIMIR PASTELA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 5 | RK MEDVEŠČAK 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 6 | RK METALAC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 7 | RK MOSLAVINA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 8 | RK NEXE 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 9 | RK PETRINJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 10 | RK RUDAR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 11 | RK RUGVICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 12 | RK SREDNJOŠKOLAC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 13 | RK TRNOVEC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 14 | RK VIRO VIROVITICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| 15 | RK ZAGREB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |